Geslaagdenkrant

LIJST VAN DE EXAMENUITSLAGEN: SCHOOLJAAR 2016-2017.

 

6ELEERJAAR BSO CENTRALE VERWARMING EN SANITAIRE INSTALLATIES

 

Behalen het studiegetuigschrift:

 

Hasan Altintas
Berat Bar
Arif Elmaci
Adem Guller
Samet Keskin
Jeroen Peeters
Ömer Sahin
Steven Vanhoudt

 

Proef vloeibare brandstoffen (T-nr.)

 

Adem Guller
Samet Keskin
Jeroen Peeters
Ömer Sahin
Steven Vanhoudt

6E LEERJAAR BSO ELEKTRISCHE INSTALLATIES

Behalen het studiegetuigschrift:

Yarne Beertens
Maarten Berben
Julien Collé
Mohamed El Yacoubi
Erol Kabak
Burak Karki
Yunus Kurtulus
Dogukaan Oktay
Alkan Ördek
Francis Schoolmeesters
Yens Vissers
Youri Wyers

6E LEERJAAR BSO HOUTBEWERKING

Behalen het studiegetuigschrift:

Vincent Beliën
Michael Bosmans
Jonas Caubergs
Robby Christiaens
Oktay Gönenc
Ricardo Iraheta Tochez
Christopher Lus
Gregory Lus
Liezl Vandebriel
Leroy Van Den Heuvel
Kaino Weckx
Jonathan Willekens

6E LEERJAAR BSO LASSEN-CONSTRUCTIE

Behalen het studiegetuigschrift:

Glenn Cerchi
Yoëll Guglielmini
Yassine Hamzaoui
Seppe Smets

Getuigschrift van slagen voor de hoeklaskwalificatie:

Glenn Cerchi
Yoëll Guglielmini
Yassine Hamzaoui
Seppe Smets

6E LEERJAAR TSO ELEKTRICITEIT-ELEKTRONICA

Behalen het diploma van secundair onderwijs:

Wesley Bos
Finn Janssens
Noah Piskor
Quenten Switten

6E LEERJAAR TSO ELEKTRISCHE INSTALLATIETECHNIEKEN

Behalen het diploma van secundair onderwijs:

Valentino Apostolakis
Sertan Cakmak
Jonas Geuns
Dario Martorana
Jelmen Metten
Dylan Rosius
Eyüp Yasar

6E LEERJAAR TSO ELEKTROMECHANICA

Behalen het diploma van secundair onderwijs:

Ayoub Charrat
Brecht Roosen
Kamiel Timmers

6E LEERJAAR TSO HOUTTECHNIEKEN

Behalen het diploma van secundair onderwijs:

Pieter Brebels
Jarne Custermans
Wim Evens
Alexander Kerkhofs
Jordy Peeters
Leonardo Rizzuto
Tommy Tirea
Pieter Vandyck

6E LEERJAAR TSO INDUSTRIËLE ICT

Behalen het diploma van secundair onderwijs:

Bauke Drijkoningen
Jeroen Zeelmaekers

6E  LEERJAAR TSO INDUSTRIËLE WETENSCHAPPEN

Behalen het diploma van secundair onderwijs:

Joachim Geelen
Ryan Gryspeert
Noah Haest
Jannes Lijnen

 

6E LEERJAAR TSO MECHANISCHE VORMGEVINGSTECHNIEKEN

Behalen het diploma van secundair onderwijs:

Okay Aras
Jordy Gaethofs
Mustafa Karakaya

7E SPECIALISATIEJAAR BSO FOTOLASSEN

Behalen het diploma van secundair onderwijs:

Ruben Bex
Jonathan Jacobs
Jordy Reyes
Thomas Smeets
Alexander Vanhoudt

Behalen het attest voor lasserkwalificatie

Ruben Bex
Jonathan Jacobs
Jordy Reyes
Thomas Smeets
Alexander Vanhoudt

7E SPECIALISATIEJAAR BSO INDUSTRIËLE ELEKTRICITEIT

Behalen het diploma van secundair onderwijs:

Ward Baeten
Brent De Hondt
Stijn De Jonghe
Niels Lemmens
Stef Ooms
Toon Schildermans
Marvin Schumann
Bilal Sengün
Koen Vanmullem

7E SPECIALISATIEJAAR BSO INDUSTRIËLE HOUTBEWERKING

Behalen het diploma van secundair onderwijs:

Jesse Becquevort
Brian Ceulemans
Brian Dubois
Jordi Medina-Navio
Dylan Put
Andreas Vandebriel
Dylan Vanderydt
Lennert Vanvelthoven
Dylan Wyrem

7E SPECIALISATIEJAAR BSO VERWARMINGSINSTALLATIES

Behalen het diploma van secundair onderwijs:

Ömer Alpak
Önder Alpak
Muhammed Esen
Mustafa Esen
Yakup Özver
Semih Sahin

7E  SPECIALISATIEJAAR TSO COMPUTERGESTUURDE MECHANISCHE PRODUCTIETECHNIEKEN

Behalen het certificaat secundair-na-secundair

Bart Boutsen
Michiel Deckers
Rayan Hajam
Bjarne Hons
Danilo La Monaca
Glen Martens
Bram Put
Ben Renders
Jonathan Schildermans
Emin Toprak
Martijn Vanbergen

 7E SPECIALISATIEJAAR TSO STUUR-EN BEVEILIGINGSTECHNIEKEN

Behalen het certificaat secundair-na-secundair

Rob Baerts
Yolan Broux
Bram Claes
Maarten Clerix
Jordi Decoster
Jordy Gora
Jay Gryspeert
Brian Heussen
Ward Knuts
Ivan Romero
Jan Vandenhoudt
Gilles Verpoort
Ivo Waltmans
Yens Waton
Joris Westhof

Behalen het certificaat secundair-na-secundair en het certificaat ‘installatie en onderhoud van alarmsystemen”:

Rob Baerts
Bram Claes
Maarten Clerix
Jordi Decoster
Jordy Gora
Brian Heussen
Ward Knuts
Ivan Romero
Jan Vandenhoudt
Gilles Verpoort
Joris Westhof

Comments are closed.